Aktivasyonsuz Kayıt

PNT Nuke ve Php Nuke Hakkındaki İp Uçları

Moderatör: Moderatörler

Aktivasyonsuz Kayıt

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2012/09/25 - 16:34

Siteniz de orjinal Your Account modülünü kullanmak istiyorsunuz ve siteniz aktivasyon maili göndermiyor mu?
veya herhangi bir sebepten ötürü mail göndermek istemiyor musunuz?
O Halde aşağıda verilenleri yaparak, üye kaydından mail sistemini kaldırabilirsiniz.
modules/Your_Account/index.php dosyanızı açın ve aşağıdaki kodları bulun;

Kod: Tümünü seç
$message = ""._WELCOMETO." $sitename! "._YOUUSEDEMAIL." ($user_email) "._TOREGISTER." $sitename. "._TOFINISHUSER." $finishlink "._FOLLOWINGMEM." "._UNICKNAME." $username "._UPASSWORD." $user_password";
subject = ""._ACTIVATIONSUB."";
$from = "$adminmail";
mail($user_email, $subject, $message, "From: $from X-Mailer: PHP/" . phpversion());
title("$sitename: "._USERREGLOGIN."");
OpenTable();
echo "<center><b>"._ACCOUNTCREATED."</b><br><br>";
echo ""._YOUAREREGISTERED.""
."<br><br>"
.""._FINISHUSERCONF."<br><br>"
.""._THANKSUSER." $sitename!</center>";

birden fazla bulmanız normaldir, farklı durumlar için kısıtlamalar var, bulduklarınızın hepsini aşağıdaki kodlarla değiştirin.

Kod: Tümünü seç
OpenTable();
echo"<br><br><center>Bitir butonuna basarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz,<br><br>Üye olduğunuz için teşekkür ederiz <br>$sitename Yönetimi<br><[ <a href="$finishlink"><b>Bitir</b></a> ]<br><br>
</center>";
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 94

Dön İp Uçları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir