SN Dizayn Beta Yayında...

Her Tür Konu Dışı (Off Topic) Konuları Burada Konuşuyoruz. Sohbet ediyoruz.

Moderatör: Moderatörler

SN Dizayn Beta Yayında...

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2016/05/16 - 23:02

Merhaba arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığım kendi yazılımımın beta sürümünü çıkardım ortaya. Henüz beta aşamasında eksiklerim, hatalarım olabilir bu yüzden bu konuyu açıyorum hataları görüp beni uyarabilirsiniz diye. Yazılımı yaparken hazır paketlerde yazdım, Kurumsal, Haber, Emlak, E-Ticaret, Ren a Car ve Dernek sitesi. Bu sitelerin demolarına ve detaylarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

http://www.sndizayn.com/#paket

Yazılımlar herhangi bir scriptin türkçeye çevrilmesi veya hazır bir yazılım üzerinde editlemelerden oluşan bir yazılım değil tamamiyle kendi yazılımım. Bunlar daha başlangıç zaman buldukça var olan yazılımların bir üst versiyonlarını çıkarmayı ve farklı paketler yazmayı hedefliyorum.

Dediğim gibi beta aşamasındayız hatalarımızı eksiklerimizi görüp bildirirseniz sevinirim.

http://www.sndizayn.com
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 94

Re: SN Dizayn Beta Yayında...

Mesajgönderen zafer » 2016/05/26 - 01:50

kardeşim çok tebrik ediyorum, çalışmalarını beyendim çok emek harcadığın bakınca bellli oluyor zaten, umarım kısa sürede beta yayınıda bitirirsin.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen TuFaN_oLuRuM » 2016/06/21 - 13:47

Hepsi Birbirinden Güzel. Eline Emeğine Sağlık...
Biriktirdiğin Senin Değil, Paylaştığın Senindir.
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2016/06/26 - 01:11

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen gonlumungulu » 2017/04/03 - 19:44

Teşekkürler haber portalını inceledim cok basarılı olmus lakin mobil uyumlu degil ve mobil uyumlu tema şablonu olursa daha iyi olur tahminim
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 7

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2017/04/04 - 10:07

gonlumungulu yazdı:Teşekkürler haber portalını inceledim cok basarılı olmus lakin mobil uyumlu degil ve mobil uyumlu tema şablonu olursa daha iyi olur tahminim

yorumun için teşekkür ederim. Aslında ilk etap iskelete önem verdim bundan sonraki hedefim tema, blok gibi süslemeler olacak tabi herşeyden önemlisi googlenin indexleme olayı yani amacım sitedeki herşeyi googleye indexletmek. Şuan o demo sitenin herşeyini google görüyor indexliyor

https://www.google.com.tr/search?q=site ... =918&dpr=1

Bundan sonraki sürümlerde mobil uyumlu responsive temalar, bloklar olacak bazı tesbit ettiğim hata ve eksikler giderilecek. Ayrıca yönetim panelininde şeklini değiştiriyorum orayıda biraaz süslemelerle canlandıracağım yani daha işlevsel hale getireceğim.

Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen gonlumungulu » 2017/04/05 - 20:51

ibrahim hocam birde portal sürümünüz varmı vede portal sürümde forum desteği olurmu
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2017/04/06 - 00:49

gonlumungulu yazdı:ibrahim hocam birde portal sürümünüz varmı vede portal sürümde forum desteği olurmu

açıkçası bir portalda olması gereken tüm modülleri parça parça sitelerde yaptım yani kendi yazılımım ile 20 nin üstünde müşteriye site yaptım buralardaki modüllerin toplamı bir portalın işini rahatlıkla görüyor bu modülleri tek bir sitede toplamak kalıyor geriye. Sadece forum entegresi yapmadım şuana kadar.

Açık konuşmak gerekirse artık insanlara olan güvenim kalmadı bu yüzden bu yazılımıma ilk başlarken kimseye ftp vermeyeceğim diye kendi kendime söz verdim bu yüzden benim sitenin dosyalarını benden başka gören bilen yok. Bunu talep eden müşterilerimlede anlaşmayı bozup sitelerini yapmaktan vaz geçtim. Portalı yapmak sorun değil ancak bunu cuzi miktarda ücretlide versem insanlar ftp isteyecek. Bu yüzden portal işine girmedim ancak ilerde insanlar ftp istemeyeceğini beyan ederse ve hep birlikte belirlediğimiz ücreti ödemeyide kabul ederse bir portal yapabilirim. Onun haricinde PNT tarzında bir sistem yapıp ücretsiz olarak alın kullanın gibi bir düşüncem yok ne yazıkki.

Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen gonlumungulu » 2017/04/10 - 16:06

Paralı portal düsünüyormusunuz. Haber portalındaki sayfa ekleme özelliği cok güzel olmus vede bu sayfaya ozel yorum yapma olsa cok guzel olur dusunuyorum
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2017/04/11 - 16:36

gonlumungulu yazdı:Paralı portal düsünüyormusunuz. Haber portalındaki sayfa ekleme özelliği cok güzel olmus vede bu sayfaya ozel yorum yapma olsa cok guzel olur dusunuyorum

o sayfa modülü aslında anlık gelişen bir modül oldu müşterim ben ilerde bir sayfa eklemek istersem ne yapacağım diye sordu o an onu yaptım basit sade birşey tabi geliştirilebilir yorum vs olabilecek şeyler bunlar.

Elimde şuan çok yoğun işler var onlar bittikten sonra bir portal tasarımı yapıp ücretli olarak dağıtabilirim ftp vermemek şartıyla hatta portalı ben yaparken sizde izlersiniz eksik fazlalık hataları söylersiniz hep birlikte bir portal yaparız.

Administrator
Kullanıcı avatarı

Mesajgönderen INCARA » 2017/05/08 - 09:09

Elinize sağlık.

Fakat bir konu var;
PHP Nuke ve PNT Nuke'nin kullanılmasının nedenlerinden biri de modül ve bloklarla, içerikle fazlaca uğraşmadan siteni zenginleştirebilmen idi. Vakti az kişiler için bir kolaylık sağlıyordu, belki portalin amacına uygun değildir fakat öyle bir eklenti sistemi de kurulsa sanki iyi olurmuş :)
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir