Php Nuke 8.4.1

Php Nuke Hakkındaki Tüm Paylaşımlar,Sorunlar

Moderatör: Moderatörler

Php Nuke 8.4.1

Mesajgönderen gonlumungulu » 2019/12/20 - 19:44

phpnuke-8.4.1 Gecenlerde biraz arastırma yaptım ve son sürümu buldum . Son sürümü İran daki php nuke ekibi yapmıs indirmek isteyen olursa linkler asıgıda . Suan sadece ülkemizde php nuke kullanımı az ama bana gore nuke scripten dah kullanıslı sadece suan google sorunu var cünkü google ya ne yazarsanız yazın hemen hemen ilk sıralarda Büyük haber siteleri ve gazete siteerini olgunu göreceksiniz :) vede artık sosyal medya facebook ta sayfa ozellıgı ve bır cok ozellık oldugu ıcın google bunları indexliyor malesef

https://github.com/iman64/phpnuke/

Ekledi-- 2019-12-20, 18:51:20 --
Son sürümde Table den </div> gecilmiş ve mobil tema uygulanmış
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 1

Re: Php Nuke 8.4.1

Mesajgönderen Sonsuzluk » 2019/12/21 - 01:59

paylaşım için teşekkürler fakat bu tarz yazılımları resmi site harici başka yerden indirmeyin. Daha öncede bu tarz bir yazılımla piyasaya çıktılar incelemedim ama kendilerine açık bir kapı bıraktıklarını duymuştum bu yüzden resmi siteleri daha çok dikkate alın diğer türlü sıkıntı olabilir.

Nuke kullanım açısından bencede çok güzel az esnemesi gerek sadece :D

Daha önce bahsettiğim gibi kendi portalımı ortaya çıkarmak üzereyim bir müşterime portalı kurdum modülleri felan o portalı azdaha değiştirerek şuan toparlamaya çalışıyorum bitince görüşlerinizi almak için yazacağım kendi yazılımım ile bir haber sitesi açmıştım 2 yıl önce o haber sitesine bir haberi girince 13 dk içerisinde google indexledi bence istersek bizde başarabiliriz
Tarih Hayal Edenleri Değil,Gerçekleştirenleri Yazar !

NOT : Özel mesajla veya farklı yollar ile bana verdiğiniz admin paneli, ftp, phpmyadmin, cpanel, pleskpanel, direckpanel (v.b.) gibi size özel yerlerin kullanıcı adı ve şifrelerini ben sorunu çözüp size teslim ettikten sonra lütfen değiştirin. Aksi taktirde hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Administrator
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 94

Re: Php Nuke 8.4.1

Mesajgönderen mawiman » 2020/01/04 - 19:52

Sonsuzluk yazdı:paylaşım için teşekkürler fakat bu tarz yazılımları resmi site harici başka yerden indirmeyin. Daha öncede bu tarz bir yazılımla piyasaya çıktılar incelemedim ama kendilerine açık bir kapı bıraktıklarını duymuştum bu yüzden resmi siteleri daha çok dikkate alın diğer türlü sıkıntı olabilir.

Nuke kullanım açısından bencede çok güzel az esnemesi gerek sadece :D

Daha önce bahsettiğim gibi kendi portalımı ortaya çıkarmak üzereyim bir müşterime portalı kurdum modülleri felan o portalı azdaha değiştirerek şuan toparlamaya çalışıyorum bitince görüşlerinizi almak için yazacağım kendi yazılımım ile bir haber sitesi açmıştım 2 yıl önce o haber sitesine bir haberi girince 13 dk içerisinde google indexledi bence istersek bizde başarabiliriz

dediğin gibi ise script tasarımı başarılı olursa neden tutmasın
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı
Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Php Nuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir